Võrgustiku töö

EL_struktuuri-_ja_investeerimisfondid_horisontaalne2016. aastal toimunud võrgustumisüritused:

20. aprill 2016 ÜKP fondide võrdsete võimaluste edendamise võrgustumiskohtumine (1/2016)

2016. aaasta esimene ÜKP fondide võrdsete võimaluste edendamise võrgustumiskohtumine toimus 20. aprillil kell 10.00-12.00 Sotsiaalministeeriumis (Gonsiori 29).

Kohtumisel tutvustasime kompetentsikeskuse teenuseid ja koostatud infomaterjale. Rääkisime võrdsete võimaluste läbiva teema rakendamisel esile kerkinud probleemidest ja abist, mida kompetentsikeskus saaks pakkuda. Vahetasime kogemusi ja arutasime heade praktikate võrgustiku moodustamise võimalusi.

Kohtumise materjalid

2. november 2016 ÜKP fondide võrdsete võimaluste edendamise võrgustumiskohtumine (2/2016)

2016. aasta teine ÜKP fondide võrdsete võimaluste edendamise võrgustumiskohtumine toimus 2. novembril kell 10.00-15.15 Radisson Sky Blue Hotellis (Rävala puiestee 3).

Kohtumise eesmärgiks oli arutada edasiseid tegevusi ja turvustada koostööpartnereid.  Samuti tutvustasime projektide rakendajaid ja nende kogemusi võrdsete võimaluste edendamisel. Eriline tähelepanu oli seekord pööratud ligipääsetavusele.

Erikülalisena esines kohtumisel Läti Vabariigi Sotsiaalministeeriumi esindaja Inese Vilcāne, kes räägikis nende kogemusest struktuurivahenditega ja võrdsete võimaluste rakendamises ja järelvalves.

Kohtumise materjalid

 

     

Jaga ja salvesta:

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Email
  • Print
  • Add to favorites